Wiadomości

Kodeks

Polityka

Squad

Linki


 

News

26.03.2010

Klan ma się dobrze. Strona przeszła parę odświeżeń. Dodałem link do forum, na którym możecie się oczywiście udzielać :P. Siostra Rain, z uwagi na uzyskanie tytułu inżyniera, zostaje awansowana na Rycerza. Hefajsto, za użycie niedozwolonej frazy, oraz ociąganie się z nadanymi mu obowiązkami zostaje zdegradowany na Rycerza. Miejmy na dzieję, że się poprawi.

AoL_Rextor

News

17.06.2009

Postanowiłem oddzielić moje wypociny na temat FT od spraw klanowych. Od dzisiaj są to dwa osobne projekty. Ankieta pozostaje tylko w części związanej z Falloutem. Wasza opinia w części klanowej nie jest mi potrzebna :P. Od dzisiaj będzie również osobne archiwum dla jednego i drugiego projektu.

Peace!

AoL_Rextor

 


 
Konkurs!

07.05.2009

Ankieta mówi sama za siebie. Chcielibyście zobaczyć siostrzyczkę Rain!:) Nie pozostaje mi nic innego niż zrobić mały konkurs. Odpowiedzi umieszczajcie w ankiecie. Poniżej macie kilka gorących foteczek Rain zrobionych w czasie treningu na pustkowiach. Zdjęcia ze starych kolekcji razem z nowymi. Wiecie co lubicie. Zabierać się zaraz do głosowania ! Macie do wyboru te oto zdjęcia:

Propozycja nr 1          Propozycja nr 2

 

Propozycja nr 3           Propozycja nr 4

 

Propozycja nr 5

 

Są to miniatury (do powiększenia dla erotomanów fanów Rain :P)
Pokażcie tygrysy jaką Rain lubicie !

AoL_Rextor


Kolejne nowości

06.05.2009

W dziale FT:Multi powstała nowa zakładka "Ekwipunek". Obecnie znajduje się tam tylko opis broni ciężkich ( big guns ), ale z czasem pojawią się kolejne opisy. W najbliższym czasie powinny się również zacząć pojawiać poradniki tworzenia postaci do różnych zasad. Oby to wszystko przydało wam się kiedy FT znów zagości na komputerach większej ilości osób :P.

AoL_Rextor


Podsumowań nadszedł czas

05.05.2009

Strona nasza w prawdzie ma już parę ładnych lat, jednak dopiero od stycznia tego roku poważne rzeczy zaczęły się na niej dziać. Ubiegły miesiąc był dla nas obwity. Marzec był miesiącem pełnym rewolucji. Wiązało się to z próbą reaktywacji sceny co po części się udało. Ruch na stronie zwiększył się wtedy diametralnie. Wskrzeszenie się nie udało jednak tak jakbyśmy sobie tego życzyli, jednak fani oraz gracze FT nas nie zawiedli. Strona w kwietniu była odwiedzana przez jeszcze większą ilość osób co bardzo mnie cieszy. Pokazuje to, że jest jeszcze pewne zainteresowanie naszą społecznością. Widać to nawet po komentarzach w księdze gości.

 Poza tym : mały update na anglojęzycznej wersji strony, nowa ankieta oraz serdeczne podziękowania dla odwiedzających. Oby było was jeszcze więcej w tym miesiącu ! :)

AoL_Rextor

 
 

............................

17.04.2009

W ramach rozszerzenia działalności część działów pojawi się na stronie również w wersji angielskiej. Obecnie jest to dział download. W najbliższym czasie pojawi się również update dla działu FT:Multi oraz Zasady. Możliwość wejścia na anglojęzyczną wersję strony jest od dziś możliwa z linku ze strony głównej.

AoL_Rextor

Update ... znowu :D

15.04.2009

Zmianom kosmetycznym uległ layout. Ponad to do działu archiwum zostaje dodany mały fant - dawne intro :). Zachęcamy do oglądania. Może któregoś dnia takie cacko powita was na dzień dobry jak tu zarzycie ;). Póki co ankiety muszą wystarczyć;). Pamiętajcie o nie blokowaniu skryptów na naszej stronie. Zwykłe blokowanie reklam wystarczy ;).

AoL_Rextor

Update

09.04.2009

Parę kosmetycznych poprawek. Nowe ramki, mały update w niektórych zasadach itp. itd. Mamy również nowe logo :P. Ponad to już od paru dni można na nas głosować w kilku toplistach umieszczonych w dziale linki. Licznik odwiedzin mówi mi, że jednak ktoś tu czasem zagląda więc was serdecznie pozdrawiamy :P!

AoL_Rextor

Update

08.04.2009

W ramach małej reklamy sceny FT oto przykładowa rozgrywka w wykonaniu DRV Wanderer'a na zasadach 2kh3 na mapie High Noon ( skirmish ).

 

AoL_Rextor

Update

04.04.2009

Kolejne zasady wprowadzone dla użytkowników - 10k reg. Ponad to nowe bannery naszej strony można podziwiać w dziale linki. Od pewnego czasu link do naszej strony wraz ze stosownym bannerem można zobaczyć na Fallout Corner oraz War Never Changes. Serdecznie pozdrawiamy administratorów i redakcje tych portali :P. Wszelkie sprawy związane z klanem i stroną proszę wysyłać na nowy mail - aol-ft@o2.pl.

AoL_Rextor

Prima Aprilis ! ... not

01.04.2009

Modernizacji ulega dział Linki, Squad, FT:multi oraz Zasady. O nowościach w skrócie:

- opis nowych zasad z coopnet'u - 2k reg

- opis podstawowych przydatnych perków w Fallout Tactics

- poradnik rejestracji użytkownika w programie coopnet

- nowy banner klanu ( jeśli jakiś portal chce się wymienić bannerami proszę się skontaktować poprzez gg lub email )

- wiele innych mniej ważnych rzeczy

AoL_Rextor

Regres ...

Marzec 2009

Sezonowo FT znów umarło. Gra obecnie znów tylko garstka osób  ( ziarenka z poprzedniej garstki :P ). Projekt WC : TRCW zostaje tymczasowo zawieszony z uwagi na brak ruchu na scenie, jednak zostanie wznowiony, jeśli nadejdzie taka potrzeba. Do działu download dołączam również tryb Assassin stworzony przez Uruka. Kiedyś będzie ładnie działał. Jest to wersja 1.3. Ponadto z dumą ogłaszam, iż nasza strona w końcu zaczęła się pojawiać na google :D. Takie pocieszenie małe.

EDIT:

Dział "FT: Multi" zostaje poprawiony. Zostaje dodany poradnik rejestracji na coopnecie.

STAY PWNT!

AoL_Rextor

Progress!

Marzec 2009

Nowy projekt War Zone nabiera kształtów. Obecnie wiadomo już, że będzie się nazywał ' Wasteland Crusade : The Real Clan Wars '. Zakończenie prac nadal datowane jest na koniec marca/początek kwietnia. Nastąpił update działów "Zasady" i " FT:Multi". Nasze oczy może teraz cieszyć poradnik do 2kh1. Nowych graczy proszę o zasiedlanie sieci "FT_Resurrection3". Poprzednie z dniem dzisiejszym są już pełne.

 

EDIT:

Hostowie i nowi gracze są proszeni o zapełnianie sieci

FT_Resurrection4 / pass : 123

AoL_Rextor

Interlude

Marzec 2009

Dla wszystkich niedowiarków małe co nie co

(klik aby powiększyć)

niech ktoś powie, że w FT nikt nie gra ;)

EDIT: pamiętajcie o sprawdzanie uptade'ów map

nowych graczy uprzedzam o powstaniu sieci FT_Resurrection3 / pass: 123. zaczyna nam powoli brakować miejsca w pozostałych sieciach;).

AoL_Rextor

Let's go on!

Marzec 2009

Co raz to nowe update'y na stronie. Dodaję dokładny poradnik do zasad Territory  oraz obszerny dział FT:Multi. W najbliższym czasie powstaną też poradniki do innych zasad, na pewno do 2k h1, oraz garstka nowych postaci podstawowych dla nowicjuszy. Powstał nowy BN, oraz pojawiło się info na temat rozwiązania bugów z hamachi. więcej info na ten temat w dziale FT:Multi.

AoL_Rextor

ACHTUNG!

Luty 2009

Po zainicjowaniu wielu akcji przyszedł mi do głowy pomysł na coś co w końcu może zadziałać :P. Nasza mała scena przeżywa pewnego rodzaju rozkwit któremu trzeba dać wsparcie. Starych wyjadaczy proszę o wejście do naszego najpopularniejszego pokoju na hamachi. Wy już wiecie o który chodzi :P. Chętnych do gry którzy nie mieli wcześniej styczności z grą lub też mają ochotę wrócić proszę o dołączenie do sieci

FT_Resurrection - hasło 123

FT_Resurrection2 - hasło 123

pamiętajcie o dużych literach. Wszelkie pytania proszę kierować na mail teh_silence@o2.pl lub na gg:1463674

Mieszkańcy krypt. Opuśćcie swoje schrony i wyruszcie w stronę pustyni, tam gdzie krew nigdy nie usycha a odgłosy wystrzałów słychać dzień i noc !

EDIT JEGO *** MAC!

po prawie miesiacu udalo mi sie dopiero polaczyc z serverem wiec info ma lekkie opoznienie :D

siec FT_Resurrection jest juz pelna. W najbliższym miesiącu pojawi sie okrojony mappack, na wiekszosci map i tak sie nie gra :P

uRuk bawil sie w robienie map http://www.speedyshare.com/412867238.html pozniej moje jakos to wszystko ladnie umieszcze na stronie ale poki co korzystam z faktu iz PRV sie nie fochuje i moge newz dodac :D

PIZ AND LUV!

AoL_Rextor

Noworoczny prezent

?? ???? ????.

Stało się to co się miało stać. Czas było zrobić coś z ubiegłorocznym postanowieniem - nowy design strony prawie gotowy, Podziękowania dla Dars Adem'a za ładne grafiki i siostrzyczki Rain za pomoc i lakoniczne komentarze :D.

edit: po małej aktualizacji strony dodaję również księgę gości .

Stay pwnt!

AoL_Rextor


!!

27 Grudnia 2008r.

Coś się działo. F3 wydane, CDS jak nie było tak nie ma, lekkie przebudzenie na scenie z powodu powrotu graczy do domu ( mendy myślały że coś fajnego pod choinką będzie ;s;s; ). Na dniach co nie co aktualizuję. Póki co parę linków w adekwatnym dziale. czus ! aa ... no i wesołego jajka i sylwestra którego i tak pamiętać nie będziecie ;s;

28 XII 08

edit: do działu linki dodaję paczkę dla początkujących

AoL_Rextor

UWAGA!

8 Wrzesień 2008r.

Nie bede sie wywodzic na temat nowych graczy na scenie. Mam tylko jedno do napisania : www.rules.ovh.org. NAUCZCIE SIE ZASAD! Poki cierpliwosci starcza bede odsylal nowych do tej strony. Niestosowanie sie do nich grozi w duzym stopniu wykluczeniem z gry FT gdyz jestem jednym z glownych hostow obecnie. Jedna uwaga. Linki do map sa ponoc wadliwe wiec polecam sciagniecie map z naszej strony. Jesli chodzi o same zasady(2kh3 by doc). Wystepuje w nich zmianka o zakazie brania dwoch bazi przez jednego gracza. Bylo to aktualne tylko na potrzeby rozgrywek na ESL. Wszelkie pytania wysylac na maila. Czus!;s;

AoL_Rextor

Time 2 Train, Time 4 Pain

1 Wrzesień 2008r.

Jak dzieciaczki ruszaja do szkoly, tak nasza Armia rusza do boju walczac z ochlapami tego co zostalo na scenie FT. Nie bede wywodzil sie na temat stanu graczy, klanow itd. Kto wie ten wie. Mam nadzieje ze reszta chlopcow ze sceny zbierze swoje zabawki z pola kukurydzy i wroci do naszej BN piaskownicy. Do dzialu linki wraca upragniony mappack. Wszelkie propozycje, anonse i duperele kierowac na maila.

AoL_Rextor

Heire heire

03.02.08r.

Nadchodzi czas apokalipsy ;v. Scena poniekad na nowo ruszyla. Obecnie aktywne klany to Twisted (http://www.twisted.dbv.pl/), nasze zacne BoS, czesc FMJ i DRV ( pozdro dwa Wandy ;P) z uwagi na rozne ruchy ostatnio na servach kazda osoba przynalezaca do klanu i wyrażajšca nadal checi do gry ma zglosic sie do mnie na gg. Ci, ktorzy tego nie zrobia do konca tygodnia, beda towarzyszyc Maxowi na pustkowiach;v. btw. w najblizszych dniach uaktualnie link do map. Stay Pwnd! & HF

AoL_Rextor


Shame on you ...

10.08.2007r.

Z uwagi na ghm, brak zainteresowania, nasza mała brygada przechodzi na urlop zdrowotny. Niektórzy pewnie z niego nie wrócš. Reszcie życzymy udanych wakacji na otaczajšcych naszš bazę pustkowiach :) 

AoL_Rextor

shitty holiday

13.07.2007r.

Czas mija, a zgnilizna zaczyna smierdziec. Z tego powodu z bazy wyrzucamy bezuzyteczne zwloki Izuala i Nyca. Zwracam sie od razu do reszty klanowiczow. Jesli do konca miesiaca nie bedzie skladu na ESL i nadal bedzie taki zastój to klan zostanie zawieszony badz rozwiazany.

AoL_Rextor

apdejt

24 Maja 2007r.

Na ESL rusza liga FT 2k h3 3vs3. Reszta społeczniaków z klanu, która jeszcze się nie zapisała niech to niezwłocznie zrobi ;b. Do gry wraca Hefajsto, Verdoel dołączy do aktywnych już niebawem. Po pustyni tuła się Izual ... szuka swojego ft ;p ( gl hf Izi kam bek zoon ), z okazji zbliżającego się dnia dziecka życzę wam suchych majtek ! :)

AoL_Rextor

Noob talk

6 Kwietnia 2007r.

Zaczynając od tych bardziej spex rzeczy dziękujemy FMJ za anala 6:2. Wynik mówi sam za siebie, nie popisaliśmy się ;] . Jeśli ktoś chce wspomóc klan, to niech się odzywa na gg. Uzgodnimy wysokość dotacji na lepsze komputery dla nas ^^. Dodatkowo rejestrujcie się na stronie http://www.clanbase.com/. Do listy osób nie grających dołącza Verdoel, Nyc i Hefajsto. Życzymy im szybkiego powrotu do gry. Na okres próbny do klanu dołącza Falcon, niech mu piach w oczy nie wieje a pustynia miłą będzie ;] . Jak ktoś ma jakieś sprawy pilne bardziej lub mniej to maila zna ^^. Wsio naj i baj ;s.

AoL_Rextor

Luv it ;s

22 Marca 2007r.

Po paru dniach problemów z połączeniem mogę w końcu poinformować o powrocie Izuala do klanu. Darujcie sobie pytania w stylu " Maciek, co sie stao ?", on po prostu wrócił do gry ;). W piątek turniej Hamachi Cup, więcej informacji na forum FBN i OPCF. Gorąco zachęcam do uczestnictwa ^^.

AoL_Rextor

^^

8 Marca 2007r.

No to z nowości : AoL nawiązuje współpracę ze Strażą Nocną. Niech im wiatr nie wieje w twarz a bukłak, w czasie podróży po pustyni, zawsze pełen będzie ;b. Ponad to do zasad dołączamy wariację, która już od dłuższego czasu gości na servach naszej uber wielkiej i szerokiej sceny FT ;g. Do działu linki zostanie dodany mappack do gry multiplayer w FT, zalecam żeby wszyscy klanowicze go ściągneli.

AoL_Rextor

Yare yare ...

27 Luty 2007r.

Parę zmian, parę nowości ... ale księcia z bajki tu nie szukajcie ;p. Zmianie uległ server oraz domena. Można nas teraz znaleźć pod adresem. Kolejna sprawa to zmiana terminów treningów na godzinę 21 w każdy poniedziałek i czwartek. Newsowi nie umknie również kolejna wariacja zasad 2k h3, jednak z pokazaniem jej na światło dzienne powstrzymam się aż zobaczę, że jest w niej ład i skład;p. Ostatnia uwaga ^^, z uwagi na uwagi reszty graczy będę sprawdzał frekwencję na treningach przez kolejne dwa tygodnie. Jeśli ktoś się bez uzasadnienia nie pojawi w najlepszym wypadku skończy na liście zawieszonych.

zworek faworek dwa kije kto mi nie przyjdzie ten mi rower myje ;p

pzdr.

AoL_Rextor

Zachęta ^^

20 Stycznia 2007r.

Z uwagi na przesunięcie się terminu turnieju, oraz drobnym sugestiom członków klanu postanowiłem dać nagrodę naszym Kadetom w razie wygrania turnieju przez ich skromne, waleczne duszyczki;p. Za zajęcie któregokolwiek z trzech miejsc na podium nagrodą będzie awans na rycerza .... chyba, że się okaże, że 3/4 obecnej listy graczy to fake'i i na turnieju pojawi się gdzieś z 6 osób i o takich ... no cóż, nie stanowiących wyzwania. Więc peace i zapraszam na dzisiejszy trening ;]

AoL_Rextor

To znów ja ;s .... wazaa;s

8 Stycznia 2007r.

19 stycznia bieżącego roku o godzinie 20.00 odbędzie się Turniej 2kh3 pod patronatem Fallout Center. Organizatorami są Max i Kuna. Strona Turnieju :  http://www.turniej.fpfp.pl. Wszystkich chętnych zapraszam do zapisania się. Skopcie im zady, tak, żeby musieli po nowe suche majtki lecieć ;p.

AoL_Rextor

Tak ... takie newsy lubicie ^^

7 Stycznia 2007r.

Do Armii dołącza kolejny rzeźnik z CBoD - Verdoel. Pierwsze słowa jakimi chciałby was powitać to "Kupujcie roczny zapas wazeliny ; ],jestem stary ale nie na tyle żeby nie przewiercić parę tyłków". Mówi to samo za siebie, bójcie się ! ... i lećcie do sklepu ;]. Yare yare, pełnego magazynka, czystych butów i zakrwawionych rąk.

AoL_Rextor


Świąteczne łoł hoł hoł ;s;

25 Grudzień 2006r.

Kilka wiadomości od Papy Smerfa - do Klanu przyłącza się Nyc ( may God have mercy on his soul ;p ), większość działów jest już gotowa, w moje lepkie łapki już niedługo dostanie się PS6 i będzie ładniusi layout strony zgodny z propozycjami z ostatniego zebrania, dajcie mi czas do ferii a wtedy mój wewnętrzny picuś glancuś się przebudzi ;s;.

AoL_Rextor

Zmian c.d.

10 Listopad 2006r.

Wita Was wasz nieskromny CL ^^. Bez owijania przejdę do zmian, które miały miejsce w ostatnim czasie: założyciel klanu Max przechodzi na urlop. Powód - odpoczynek od ownowania ;p.Z klanu odchodzi Izual (a fe ;p), a rangę kadeta od kilku dni reprezentuje Rain, której życzymy powodzenia. Moja skromna osoba przejmuje pałeczkę webmastera (powah ;s; )

Greetz 4 alles

AoL_Rextor

Wielki powrót!

27 Październik 2006r.

Witamy wszystkich na naszej nowej stronie. Jest to także za razem oficjalna reaktywacja nieco uśpionego klanu. Zapewniamy wszystkich naszych wrogów że nadszedł kres ich rządów. Armia powraca by wyzwolić Wasteland.

AoL_Max